FANDOM

Stygies VIII

Wiki Manager Councilor
 • I live in CEST Timezone
 • I was born on March 10
 • I am
A FANDOM user
  Loading editor
 • Jak żyjesz? :) Wszystko dobrze?

    Loading editor
  • O, miło Cię znów widzieć na Fandomie :D U mnie dobrze, od miesięcy po prostu siedzę w domu i wychodzę na bieganie. Życie mocno spowolniło i naprawdę mi się to podoba. Nie ma takiego pośpiechu i natłoku jak kiedyś. Za miesiąc będę pomagać przy triażu w jednym ze szpitali, a tak to siedzę z dala od wirusa. Jak u Ciebie?

     Loading editor
  • Stygies VIII wrote:

   Za miesiąc będę pomagać przy triażu w jednym ze szpitali, a tak to siedzę z dala od wirusa.

   Co to jest triaż?

   No ja właśnie kiedyś biegałem, ale od kilku miesięcy nie mogę, bo miałem uraz kręgosłupa (teraz wypatruję jakiś fajny rower do kupienia, bo to lepsze dla pleców niż uderzanie całym ciałem o asfalt/kostkę brukową). Miałem mieć rehabilitację w te wakacje (czekałem ponad pół roku), ale przenieśli ją na nieokreśloną przyszłość, z powodu pandemii. Życie zwolniło, owszem, więc jest trochę czasu również na pogierczenie sobie, czego też mi trochę brakowało ostatnio. Jako osobę trochę aspołeczną kwarantanna raczej mnie nie dotknęła poza tą rehabilitacją. A, no i też robili mi badania ostatnio, z których wynika, że nigdy nie przechodziłem wirusa, co jest raczej spoko. :)

   Nie ma cię już na polskich wiki(ach)?

     Loading editor
  • Triaż to segregacja nowych pacjentów np. w izbie przyjęć według powagi ich urazów / objawów i teraz też dodatkowo koronawirusa, dodatkowe sprawdzanie czy nie mają jego objawów.

   Oj, mam nadzieję, że tę rehabilitację jednak uda się szybko uzyskać :( trzymam kciuki

   Jestem, pozostałam np. na Cyberpunk Wiki, ale nie ma tam dużo ludzi i nie będzie do czasu premiery. Na większych jak TESW czy Wiedźmin Wiki mnie nie ma.

     Loading editor
  • A FANDOM user
     Loading editor
Give Kudos to this message
You've given this message Kudos!
See who gave Kudos to this message
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.